[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

۲- حضور محترم حضرت آیت الله قاضی

دادگستری کل کشور خیابان داور طبقه چهارم

 

فضلا من الله و نعمة و الله علیم حکیم فاصلحوا بینهما بالعدل و اقسطوا ان الله یحب المقسطین.

بخشش است از خدا و نعمتی و خدا است دانائی درستکار. پس اصلاح کنید میان آنها بعدل و عدالت کنید بتحقیق خدا دوست دارد عادلان را.

 

بسمه تعالی

 

۸ آبان ۱۳۶۳

۱-سازمان بازرسی کل کشور – جناب آقای مروی خیابان سپهبد قره نی ساختمان شماره ۲

لطف و مراحم آنمقام محترم کمینه شمسی خادم ۸۷ ساله را بر آن داشت تا با شرح ذیل آزادی دخترم را که یگانه چشم امید این پیر علیل در آخر حیاتم میباشد خواستار بوده و بمصداق آیۀ شریفۀ قرآن کریم که میفرماید فضلاً مِن اللهِ و نعمةً وَ اللهُ علیمٌ حکیم. فَاَصلِحُوا بَینَهُما بِالعَدل وَ اَقسِطُوا اِنَّ الله یُحِبُ المقسِطین. در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۶۲ دخترم بنام ملوک خادم را به زندان رجائی شهر بردند و مدّت سیزده ماه ممنوع‌الملاقات بوده و اکنون مدّت سه ماه است در آموزشگاه شهید کجوئی اوین بند ۳ بالا اطاق ۲ میباشد و اجازه ملاقات داده‌اند و چون ناراحتی چشم داشته و قرار بود معالجه شود که به زندان گرفتار شد و اینک به علت ناراحتی وارده به دیدگانش که اعظم نعمت و سلطان بدن انسان است هرچه زودتر معالجه نشود از بین خواهد رفت از آن ریاست محترم استدعای عاجزانه دارم محض رضای خدا امر و مقرر فرمائید جهت استخلاص و مداوایش اقدام مقتضی بعمل آید تا با لطف و مراحم جنابعالی این زن پیر ناتوان و آن نور چشم مریض بفضل الهی شفا یابیم.

مادر پیر مریض شمسی خادم

 

[آدرس] [حذف شده]

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]