[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

(خدمات پست تصویری)

فرم ٢ F

بنام خدا

محضر مبارک حضرت آیت‌الله یزدی ریاست معظم قوه قضائیه

محترماً باستحضار میرساند.

اینجانبه شعاعیه میرآفتاب فرزند نعمت‌الله دارای یکدستگاه ساختمان دو طبقه واقع در [حذف شده] می‌باشم که طبقه اوّل آن در اختیار خواهر اینجانبه بوده و طبقه دوّم آن را برای سکونت خویش آماده نموده بودم که در تاریخ ١٨ خرداد ١٣۶۹ شخصی بنام علی‌اصغر مجتهد زاده به‌طور عدوانی و ظاهراً از طرف سرپرستی اموال دادستانی انقلاب به‌طور عدوانی و ظاهراً از طرف سرپرستی اموال دادستانی انقلاب اسلامی در آن سکونت نموده که پرونده آن اینک بعد از طی مراحل اکنون در دادسرای مرکز دادیاری شعبه ۱۵ قسمت تخلفات کارمندان اداری به شماره ۶۹ / ۱۵ / ١٣۵۳ می‌باشد و دادیار محترم پس از استعلام از ثبت‌اسناد و املاک و محرز بودن مالکیت بنده در تاریخ ١٨ مرداد ١٣۶۹ نامه‌ای به اوین نوشته و پرونده را از اوین خواسته‌اند که متأسفانه تاکنون ارسال نداشته‌اند.

لذا اینجانبه با مراجعه‌های مکرّر به اداره سرپرستی اموال و اوین نموده وآنجا از ورود اینجانبه جلوگیری به عمل می‌آوردند و مرا نادیده می‌گرفتند و چه‌بسا هیچ‌یک از نامه‌هایم در پرونده موجود نباشد.

فتوکپی نامه‌ایکه حضوراً تقدیم آقای حجت‌الاسلام نیّری قاضی‌القضات اوین نموده و در زیر آن دستور به سرپرست اجرای احکام اوین داده بودند تا مورد حکم را گزارش دهند و ایشان بجای رسیدگی مرا مدّت ۴۸ ساعت زندانی نموده و سپس از من در شرایط بد روحی و فشار زیاد قلبی تعهّد گرفتند که دیگر به دادسرای اوین مراجعه ننمایم.

لذا اینجانبه نامه‌هائی توسط پست تصویری به قاضی‌القضات و دادستان کل انقلاب اسلامی فرستاده ولی مسئولین امر به تقاضاهای اینجانبه ترتیب اثر نداده و یکبار شفاهاً گفتند واگذار شده و یکبار گفتند توقیف شده و مرتبه آخر مصادره شده بدون هیچ حکمی و در تاریخ ۱۴ مهر ١٣۶۹ ساعت ١٠ صبح دو نفر که خود را از نمایندگان اجرائی دادسرای انقلاب اسلامی معرفی مینمودند وارد منزل مسکونی اینجانبه شده و من غیر حق اثاثیه منزل را به خیابان ریخته و هر چه گفتیم بچه دلیل و طبق چه حکم و مدرکی اینکار را می‌کنید متأسفانه هیچگونه حکمی بما ارائه ننمودند و پس از تخلیه منزل درب منزل را لاک و مهر نمودند و اکنون کلیه اثاثیه منزل ما در دم کوچه ریخته شده و اینجانبه و خواهرم هفت ٧ شب است که در کوچه ویلان و سرگردانیم و اثاثیه بیرون ریخته شده در حال ضایع شدن است و کسی از آن نگهداری نمی‌کند.

خواهشمند است دستور فرمانید تا به موضوع رسیدگی عاجل و سریع به عمل آید تا معلوم شود طبق چه حکم و دستوری چنین عمل که غیرقانونی است صورت گرفته و ما دو خواهر بی‌سرپرست و بی‌نان‌آور که در کهولت سن باید در مسکن خود باشیم اکنون در سرما جلوی منزل خود نشسته و چشم امید به کمک شما داریم.

جهت استحضار این خانه ٢٢ سال پیش خریده‌ایم و ما نه جرم و گناهی داریم و نه خطائی مرتکب شدیم دین اسلام دین رحمت و عطوفت است (امام خمینی) و اسلام طرفدار ضعفاء است و ایمان کامل دارم که جمهوری اسلامی نمی‌گذارد حقّ فردی پایمان شود.

١ – اینجانبه غیر از ساختمان مورد بحث هیچگونه ملک و املاک دیگری ندارم.

٢ – بعلّت بیماری پدر چند سالی برای معالجه در خارج گذراندم.

٣ – در تمام مدّت عمر خود مرتکب هیچگونه جرم و خلافی نشده‌ام و هیچگونه وابستگی به هیچ گروه و دسته‌ای ندارم.

۴ – خانه موردبحث تنهای دارائی ما میباشد که پس از سال‌ها رنج و زحمت به دست آورده شده.

استدعا دارم در اسرع وقت رسیدگی فرموده یا مراجعه ما را در خیابان جلوی اثاثیه‌ایکه قسمت بیشتر آن‌ها از دست رفته به‌بینید و اگر نامه جهت اینجانبه دارید حضوراً باینجانبه که جلوی منزل نشسته‌ام ابلاغ فرمائید و از آنجا که هر دو ما خواهر در کهولت سن هستیم تاب و توان ماندن در شب سرد و تاریک را نداریم و فقط چشم امیدمان به کمک فوری شماست.

با تقدیم احترامات فائقه

شعاعیه میرآفتاب [امضا]

٢١ مهر ١٣۶۹

شماره پرونده در اداره سرپرستی اموال و اوین

١١٣/۶۸/[ناخوانا]

مثبوت نامه به دکتر مهرپور – بیژنی – دادگاه انتظامی قضات

کمسیون اصل ٩٠ – آیت یزدی – و آیت‌الله مقتدائی

 

نام دفتر فرستنده: فرم ٢ F

مهر دفتر فرستنده: -----

تاریخ ارسال: -----

آدرس فرستنده: [حذف شده] شعاعیه میرآفتاب

کد پستی: -----

آدرس گیرنده: حضرت آیت‌الله یزدی ریاست معظم قوه قضائیه کل کشور – کاخ دادگستری

کد پستی: -----

شماره پیام: ٢  ۸۴۵۰۳  F

 

[یادداشت دستنویسی در پایین صفحه]

[مثبوت]

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]