[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

 

بنام خدا

تاریخ: ٢ آذر ۱۳۹۳

 

حضرت آیت‌الله موسوی جزایری

امام جمعه محترم اهواز دامته افاضاه

سلام علیکم

احتراماً به استحضار می‌رساند آقای (شامل بینا) فرزند بهجت که در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۳ در بیمارستان امام خمینی اهواز جان به جان آفرین تسلیم کرده بعد از گذشت ۲۶ روز هم‌چنان در سرد خانه آن بیمارستان بسر میبرد.

لازم به توضیح است نامبرده به علت اعتقاد به دیانت بهائی و با توجه به این که قبرستان بهائیان اهواز قریب به یک سال است که از طرف شهرداری اهواز مسدود گردیده و در ازای آن هیچ گونه تدبیری نکرده‌اند لذا متوفی هم چنان در شرایط نامعلوم، در سرد‌خانه میباشد.

این در شرایطی است که تذکرات متعددی از جانب مسئولین سردخانه نسبت به عواقب این [ناخوانا] فاسد شدن جسد و از هم پاشیدن آن اعلام گردیده است و البته اطلاع رسانی و تظلم خواهی مستمر و کاملی نسبت به اولیای امور مانند (استاندار محترم، فرماندار محترم، شهردار محترم، اعضای محترم شورای شهر اهواز و حتی خود حضرت‌عالی انجام گرفته) که تمامی تا به امروز بی نتیجه بوده‌اند و نه تنها کسی مسئولیت ایجاد یا رفع آن معضل را بعهده نگرفته بلکه با عنوان این جواب که (راه حل مشکل به دست ما نیست) مسئولیت را به [ناخوانا] یا دوش دیگری محول نموده‌اند.

مستدعیست جنابعالی بعنوان والاترین مقام دولت و ملت در استان خوزستان دستور فرمایید با تعیین قطعه زمینی با کاربری قبرستان در شهر اهواز به این جامعه هم مسئله متوفی (شامل بینا) بر طرف گردد و هم [ناخوانا] و آن در آینده جلوگیری شود.

[امضای ۱۸ نفر]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکته‌ای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]