[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

بنام خدا

جناب آقای دکتر مقتدایی استاندار محترم خوزستان

با سلام و احترام و دعای خیر

احتراماً به استحضار میرساند اینجانب سعید صبحی یکی از شهروندان اقلیت مذهبی بهائی اهواز به وکالت و نیابت از طرف برادر و خانواده مرحوم آقای شامل بینا مسئولیت دریافت جسد و اجرای کفن و دفن و مراسم نامبرده را که در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۳ جان به جان آفرین تسلیم نموده و بنا بر وصیتش بایستی بر طبق موازین این شریعت به خاک سپرده شود را دارم. لذا با توجه به این مطلب که متأسفانه از تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ از طرف شهرداری محترم کلانشهر اهواز نسبت به پلمپ درب و مسدود کردن راه تردد قبرستان این جامعه از دفن اموات و حتی زیارت اهل قبور ایشان جلوگیری میشود خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به تخصیص زمینی در شهر اهواز که شرایط آرامستان را داشته باشد دستورات لازم را عنایت فرمایید.

امیدوارم با پیشینه روشن جنابعالی، این حداقل نیاز شهروندی این جامعه مظلوم مرتفع گردد.

سعید صبحی [مهر و امضا]

تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۳

 

[یادداشت دستنویس زیر نامه]

بسمه تعالی جناب آقای معتمد با سلام

لطفا ملاحظه و بررسی و مذاکره فرمائید.

تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۳

 

باسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای مهندس زعیم – معاونت محترم مدیر کل

با سلام و احترام

بطوریکه مستحضرید از سنوات قبل در بخشی (دور افتاده) از گورستان اهواز بهشت آباد جهت دفن در گذشتگان که به حکم دادگاه انقلاب محکوم شده بودند وجود داشته در حال حاضر با این عمل شهرداری مراجعه بر سر قبور اقلیت فوق غیر ممکن گردیده و از طرفی دیگر محلی جهت دفن آنان (تازه درگذشتگان) پیش بینی نشده است به نظر میرسد که [ناخوانا] محلی در گورستان [ناخوانا] بخشی از مشکلات مطروحه فوق حل گردد علیهذا خواهشمند است دستورات لازم امر به ابلاغ فرمائید.

با تشکر معتمد [امضا]

۱۷ آبان ۱۳۹۳

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]