[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

بسمه تعالی

 

تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۸۷

 

حضور ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام جناب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

با سلام و عرض خیرمقدم جهت حضور در شهر دارالعباده یزد

احتراماً اینجانب مهرداد بندی برادر آقای مهران بندی باستحضار میرساند:

با توجه به اینکه مهران بندی فرزند امان‌الله و ساکن یزد از تاریخ ۹ خرداد ۱۳۸۷ توسط اداره اطلاعات استان یزد بازداشت شده و اخیراً (۷ شهریور ۱۳۸۷) توسط شعبه یک دادگاه انقلاب اسلامی یزد به سه سال و نیم زندان و سه سال تبعید در شهربابک و لغو جواز کسب محکوم گردیده است و گویا ایشان را به اتهام اقدام علیه نظام متهم نموده‌اند. در حالی که ایشان جز خیر و صلاح ملت و دولت و مملکت و خدمت به ایران عزیز هیچ مقصودی نداشته است. و به نظر ما این اتهامات بخاطر تعصب و تبعیض مذهبی میباشد. چون ایشان بهایی است. و با توجه به اینکه ایشان سابقه قلبی داشته و اخیرا که در بازداشت موقت هم بودند به CCU منتقل شدند و تحت نظر کامل پزشک معالج قرار داشتند. به همین دلیل تحمل حبس و فشار عصبی برای نامبرده بسیار خطرناک میباشد. از طرفی فکر میکنیم حسن‌نیت و خیرخواهی بهائیان تا بحال بر مسؤولین محترم نظام جمهوری اسلامی ثابت شده است.

لذا از آن مقام محترم استدعا داریم در خصوص این پرونده که قرار است در همین روزها در دادگاه تجدید نظر استان یزد بررسی مجدد شود هر‌گونه اقدام لازم معمول فرمایید.

 

با تشکر از توجه و عنایت شما

امضاء

 

آدرس: [حذف شده]

تلفن تماس [حذف شده]

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]