[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

 

حضور محترم سرور مهرپرور حضرت حجت الاسلام سلمان باهنر مد ظله العالی   

محترماً با عرض سلام و تحیّت و تهنیت سال نو و آرزوی سلامتی و سعادت دائمی برای شما و خانواده گرامی گر چه با پی گیری و تلاش شما و همکاران محترمتان در شعبه ۱ دادگاه این عبد نتوانست به آرزوی خویش به گرفتن قالیچه‌های خود از سازمان اطلاعات سپاه دست یابد ولی این توفیق حاصل شد که آن عالم و قاضی عادل و منصف و عده‌ای از کارمندان اداره دادگستری به اصول و تعالیم آئین ما که در جهت وحدت و یگانگی بین ابنای بشری و صلح و دوستی بین جوامع انسانی و پرهیز از هر گونه فساد و خشونت است پی برده و قضاوتشان درباره جامعه بهائی که در اثر تفتین و تلقینات سوء و تهمتهای ناروا خدشه دار شده بود تغییر نماید.

امید است آن عالم جلیل و سایر دوستان منصف و باوجدان در جهت تنویر اذهان هموطنان گامهای مفیدی برداشته و سبب خشنودی این جامعه مظلوم و بیدفاع را فراهم فرموده و برضای حق که بزرگترین عطیه الهی است توفیق یابید.

جهت اثبات علاقه شدیدم به شما چند لوح از الواح طلعات مقدسه بهائی را جهت آگاهی بیشتر از مبادی روحانی آئین خویش تقدیم میدارم امید است روزی همه بتوانید به کتب و آثار ما که اکنون در ستاد خبر سازمان اطلاعات است دست یابید و از درگاه ایزد متعال قلباً آرزو دارم در این دنیا و آخرت بکل خیر نائل و فائز گردید.

 

شاد و پیروز باشید

دوستار حقیقی شما

علی قیامی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]