[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

٩ آذرماه ١٣٨٩

 

بسمه تعالی

حضور محترم ریاست جمهوری جناب آقای دکتر محمود احمدی‌ نژاد

با عرض سلام و ارادت و خسته نباشید از حجم کارهای مهمه‌ای که برای استان مازندران در نظر دارید و انشاءالله حق توفیق عنایت فرماید تا با همت دولت محترم وهمکاری مسئولین و مردم شریف استان، کارهای سازندگی یکی بعد از دیگری در استان پیشروی داشته و اسباب آسایش و رفاه عمومی فراهم آید. آنچه که ما را بر آن داشت تا به سمع و نظر حضرت عالی برسانیم، بیانات شما در سفر قبلی به استان در مورد چهاردانگه می‌باشد و پیگیری‌های که در سفر امروز خود نسبت به گذشته خواهید داشت و در رفع آن مشورت و راه کارهای مفیدی ارائه خواهد شد و به همین مناسبت انتظار داریم که در رفع معضلی که ما کشاورزان روستای ایول با آن مواجه هستیم اقدام قانونی انجام گیرد تا بتوانیم در سازندگی روستای آباء و اجدادی خود با هم محلی و مردم روستاهای مجاور شریک و سهیم گردیم.

بعد از گذشت بیست و هفت سال آوارگی و کشت غیرقانونی بیش از نیمی از زمین‌های ما در این مدت توسط دیگران، منازل و انبار کاه و علوفه و طویله‌ی احشام ما کشاورزان ایولی را امسال تابستان عده‌ای تخریب و با خاک یکسان نمودند که بلافاصله موضوع به مراجع قانونی و قضائی محلی و استانی جهت پیشگیری و تعقیب مجرمین منتقل گردید و از جمله با پست پیشتاز جریان ماوقع به دولت محترم ارسال شد. گرچه مقامات محترم محلی و استانی مجدانه در پی کشف حقایق در این مورد هستند، انتظار داریم که دولت محترم بذل توجه‌ای راجع به این موضوع داشته باشند و به جهت راه گشائی نماینده‌ای به روستای ایول اعزام داشته و موضوع را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند و در عودت و بازگشت ما کشاورزان به روستا و ساخت و ساز منازلمان و کشت زمین‌های مزروعی ما را یاری و مساعدت نمایند با توجه به اینکه دولت محترم در این موقعیت و شرایط فعلی در نظر دارند که عمران و آبادانی مشمول روستاها نیز باشد و از حجم جمعیت شهر کاسته شود.

آرزوی تائید و توفیق روز افزون را به جهت همه‌ی کسانی که برای مملکت عزیزمان ایران تلاش و کوشش می‌نمایند از درگاه حق خواهان و خواستاریم.

با تقدیم احترامات فائقه، کشاورزان روستای ایول

[امضاهای کشاورزان روستای ایول در زیر نامه]

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]