[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

تاریخ: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

 

بسمه تعالی

ریاست محترم دادگستری استان مازندران

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و آرزوی توفیق روز افزون در انجام وظایف محوله احتراماً به عرض می‌رسانم مغازه خراطی اینجانب کمال‌الدین اکبری ساکن ساری- خیابان جام جم – روبروی ساختمان سروش از مورخ ۳ خرداد ۱۳۹۴ توسط اداره محترم اماکن شهرستان ساری در غیاب بنده و بدون اطلاع قبلی پلمپ گردیده که پس از مراجعه به اداره مذکور و ارسال به اداره اصناف با پیگیری‌های صورت گرفته در مورخ ۶ خرداد ۱۳۹۴ از طرف اتحادیه درودگری و اداره اصناف رأی به فک پلمپ مغازه صادر گردید که تصویر آن رأی ضمیمه نامه می‌باشد. اما الآن پس از گذشت حدود ۲۰ روز از صدور رأی متأسفانه اداره اماکن با امروز و فردا کردن هیچ اقدام عملی جهت فک پلمپ انجام نداده لازم به ذکر است که واحد کسب من دارای مجوز معتبر و بدون هیچگونه تخلف صنفی از جمله گران‌فروشی- شاکی خصوصی- عمل مغایر با قانون و شرع بوده لذا خواهشمندم عنایات لازم به جهت رفع مشکل مبذول فرمایید. چون هم مشتریان گرامی از این موضوع گلایه مندند و هم این مغازه تنها راه امرار معاش من و خانواده ۴ نقره می‌باشد.

 

با تشکر – کمال‌الدین اکبری [امضاء]

[شماره تماس:] [حذف شده]

 

[دست‌نویس درون نامه]

به نام خدا – دفتر کل ثبت با حفظ سابقه عیناً جهت اقدام قانونی و فک پلمپ با توجه به نامه اتاق اصناف به نظر دادستان محترم شهرستان ساری جناب آقای جعفری برسد.

قنبر زاده – معاون قضائی ملاقات عمومی - ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ – [امضاء]

 

[مهر دبیرخانه دادگستری استان مازندران- شماره: ۵/ ۳۳۶۸/ ۹۰۱۸ تاریخ: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴]

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]