[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

جناب آقای جعفری دولت آبادی دادستان محترم تهران

خانم فریبا کمال آبادی یکی از هفت نفر مدیران سابق جامعه بهائیان ایران که در تاریخ ٢۵ اردیبهشت ١٣٨٧ بوسیله عوامل اطلاعات بازداشت گردیدند پس از بیست و هفت ماه انتظار در بازداشت موقت بالاخره در دادگاه بدوی به بیست سال زندان محکوم شدند و در دادگاه تجدید نظر از تعدادی از اتهامات خود تبرئه شده و حکم به ده سال زندان تقلیل یافت.

اگر چه بازداشت این هفت نفر و نگهداری آنها بصورت انفرادی و عدم دسترسی به وکیل قانونی و صدور حکم ظالمانه هر کدام داستانی مفصل دارد و همه بر خلاف قانون انجام شده است و ما مرتکبین این اعمال شنیع را به خداوند عالم مقتدر قهار واگذار میکنیم و مطمئنیم خداوند از ظلم آنها نمی‌گذرد اما تغییر حکم نهایی دادگاه تجدید نظر و تبدیل آن به ٢٠ سال با وجودیکه حکم غیرقابل تجدیدنظر خواهی بود که اگر این امکان وجود داشت ما تقاضای تجدید نظر می‌دادیم و نیز انتقال این هفت نفر به زندان رجایی شهر در حالیکه در حکم صادره اصلا اشاره‌ای به زندان در تبعید و یا در شهری خارج از محل سکونت محکومین نشده است، همه و همه نشانه تخلف مسئولین مربوطه و اعمال نفوذ دستهای پنهان و سکوت جناب عالی بعنوان دادستان این شهر بوده است.

جناب آقای دولت آبادی دادستان محترم تهران اگر چه مدت ۹ ماه همسر این جانب خانم فریبا کمال آبادی و دیگر همکار سابقش خانم مهوش شهریاری این دو خانم دانشمند فرهیخته خادم عالم انسانی در زندان رجائی شهر در بین زندانیان جرائم عمومی در بین گروهی با محکومیت‌های سرقت قتل زنا اعتیاد حمل مواد مخدر بسر بردند و سکوت نمودند، اما اخیراً در یک اقدام عجیب و بی سابقه این مظلومان را با تعدادی حدود ٢٠٠ نفر از محکومین جرائم عمومی در یک سوله که سابقاً مرغداری بوده با سقف بلند بدون اطاقهای کوچکتر که در زندانها معمول است به زندانی در قرچک ورامین بنام ندامتگاه شهر ری قرار داده اند.

در این مکان بدلیل توزیع کم مواد غذایی زندانیان با یکدیگر درگیر شده و بشدت یکدیگر را مضروب می‌نمایند و میز و صندلی و سینی است که برای یک تخم مرغ و یا یک سیب زمینی به هوا می‌رود و مأمورین برای جلوگیری از این وضعیت، با باتوم به جان عموم حاضرین افتاده و همه را زیر کتک گرفته و مضروب می‌نمایند. بدلیل کمبود سرویس‌های بهداشتی بسیاری از افراد در صف دستشویی تاب تحمل نیاورده در سالن مدفوع می‌نمایند.

جناب دادستان اینجا معروف به زندان کهریزک دوم است. همه کرامت و شرف و مقام والای انسان در اینجا نادیده گرفته می‌شود در اینجا با این زندانیان از حیوان هم بدتر رفتار می‌نمایند.

جناب دادستان ما از شما انتظار و توقع ویژه‌ای نداریم نه تقاضای عفو داریم نه تخفیف و نه اغماض

همه ظلمی که تا کنون در حق آنها شده را به خداوند منتقم قهار وا می‌گذاریم فقط از شما توقع داریم آزاده باشید بی‌طرف و منصف باشید عدالت طلب باشید مظهر آیه شریفه "لا یجرِمَنّکم شنئان قوم عَلی الا تعدلوا" باشید بگذارید همان حکم ظالمانه آن قاضی اجرا شود که ادعای نشستن بر جای حضرت علی را دارد اگر در آن حکم، اشاره‌ای به تبعید نیست که نیست بگذارید در زندان اوین دوران مظلومیت خود را طی نموده و در بند زندانیان سیاسی و عقیدتی این دوران را سپری نمایند.

جناب آوایی از آه مظلومان و اشک دیده ستمدیدگان پرهیز نمایید که شرر خیر و خانمانسوز است

جناب آوایی اگر آه و آنین جگر سوز ما و این فرزندان مظلوم را اهمتی نمی‌دهید به اسلام و حضرت محمد و ائمه اطهار احترام بگذارید که آنچه میکنید بنام آنها میکنید.

جناب آوایی

فریبا کمال آبادی همسر من است اما چشم میلیونها بهائی در بیش از ١٩٠ کشور در سراسر عالم به ایشان و ۶ نفر دیگر مدیران سابق جامعه بهایی ایران دوخته شده. طرفدارن حقوق بشر در تمامی کشورهای جهان روسای ممالک، اعضای پارلمانهای جهان، و بسیاری از نفوس روشن ضمیر در داخل و خارج از کشور مقدس ایران این وضعیت را نظاره می‌کنند و منتظرند ببینند شما چه می‌کنید.

 

با آرزوی توفیق شما در اجرای عدالت.

روح الله طایفی همسر فریبا کمال آبادی

فرزام کمال آبادی برادر فریبا کمال آبادی

ترانه طایفی دختر فریبا کمال آبادی

١٨ اردیبهشت ١٣٩٠

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]