[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

قم

رهبر معظم آیت الله العظمی امام خمینی

در نوار منتشره در روز یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۵۸ قبل از اخبار ۷ صبح و نیز در مصاحبه اخیر آن حضرت در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۵۸ که از رادیو پخش گردید و هم چنین همانطوریکه در موارد عدیده وسیله وسایل ارتباط جمعی تأکید فرموده‌اند که کلیه اقلیت‌ها و قشر‌ها در پناه عدل اسلامی در امان و حقوق فردی آنها محفوظ میباشد معذالک مشاهده میگردد که بر خلاف نیات خیرخواهانه و انسانی آنحضرت و بر خلاف موازین قرآن کریم و مغایر با اصول مصرحه قانون اساسی جمهوری اسلامی و نیز کاملاً جهت مخالف حفظ حقوق انسانی افراد جامعه اینجانب حسین وحدت ‌حق که دارای سی و سه سال خدمت صادقانه بدون کوچکترین خدشه و بدون دارا بودن کوچکترین نقطه تاریکی در سوابق خدمتی به صرف اعتقاد بدیانت بهائی بدون در نظر گرفتن حقوق استخدامی و نادیده گرفتن سوابق طولانی خدمت و عدم پرداخت هیچ نوع حقی از ارتش اخراج گردیده‌ام.

از آنجائیکه رعایت و اجرای عدالت تنها ضامن پایداری هر اجتماع مترقی است استدعا دارد مقرر فرمایید از این ظلم فاحش و این اقدام غیر انسانی جلوگیری بعمل آمده آنحضرت راضی نباشند حیثیت معنوی و معاش مادی یک خانواده صدیق و خدمت گذار پایمال گردد.

با تقدیم احترام

رونوشت: شورای عالی انقلاب

وزیر دفاع ملی

رئیس ستاد مشترک

 

[یادداشت دستنویسی در پایین صفحه]

دستخط جناب وحدت حق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکته‌ای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]