[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

 

نامه بعضی صاحبان مشاغل بهائی مازندران به استاندار مازندران

 

حضور محترم استاندار گرامی مازندران

با عرض سلام و احترام و تبریک هفته‌ی وحدت و آرزوی ایجاد هر چه بیشتر وحدت بین همه‌ی هموطنانمان با هر عقیده و تفکر بدین وسیله به استحضار میرسانیم در سال گذشته به تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ تا به امروز مغازه‌هایمان توسط ادارۀ اماکن (بدون تخلف صنفی بر خلاف قانون اساسی جمهوری اسلامی و بطور سلیقه‌ای) پلمب گردیده است که با تفکر به این موضوع میتوان گفت که این امر مغایر ضوابط بین‌المللی و مغایر منشور بین‌المللی حقوق بشر و خلاف مفاد قوانین جمهوری اسلامی و حقوق شهروندی میباشد در کجای قانون و شرع آمده که متفاوت بودن عقیده و عبادت افراد جرم است و باید تنبیه شوند و برای تنبیه افراد رزق و روزی یومیه را باید قطع نمود و خانواده و بچه‌های فرد را باید محروم نمود.

آیا ایجاد این محدودیت‌های غیرقانونی و غیرمنطقی در جامعه مانع پیشرفت افراد و در نتیجه مانع پیشرفت کشور عزیزمان نمیشود؟

وحدت و وابستگی متقابل مرحله‌ای در تحول اجتماع و پیشرفت آن میباشد مرحله‌ای که  نمایانگر بلوغ جمعی جامعه است چرا نباید به آن توجه نمود و راجع به آن تفکر نمود ودر راستای آن قدم برداشت؟

چرا نباید در راستای از بین بردن سوء تفاهم‌ها تلاش کنیم تا محبت و وحدت در جامعه ایجاد شود؟

ما شهروندانی هستیم که د ر نهایت صداقت و خلوص نیت در کارهایمان انجام وطیفه مینمائیم و آرزوی رفع این سوءتفاهمات ایجاد شده را داریم.

خدمت شما رسیدیم تا یاریمان نمایید انشاءالله با همراهی و مساعدت شما مقام محترم هر چه زودتر مشکل ما حل گردد.

 

با تشکر و سپاس فراوان

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]