[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۴

 

بسمه تعالی

دادسرای انقلاب اسلامی مرکز

حاکم شرع محترم جناب ناظم زاده

محترماً باستحضار میرسد: در سال ۱۳۶۰ اینجانب عبدالشوقی تبیانی بازداشت و در اوین محاکمه و به مدت ۶ ماه محکوم و زندانی شدم. طی حکم عالی ۱۳۹۲ / ع مورخ ۲۵ اسفند ۱۳۶۲ کلیه اموال منقول و غیر منقول مصادره و بالنتیجه شرکت، کارخانه تهران، کارخانه در دست ساخت آبیک و ماشین آلات صنعتی و ساختمانی، وسائل نقیله و غیره تحت پوشش بنیاد شهید قرار داده شد و فعلاً در تبصره ۸۲ نخست وزیری میباشد. حتی ماشین سواری مدل ۸ سال قبل و وانت کار را شخصاً تحویل دادستانی انقلاب اسلامی مرکز دادم.

چنانچه سوابق شغلی بنده را بررسی و مطالعه نمائید ملاحظه خواهید فرمود که چهل سال در رشته صنایع فلزی بدون وقفه کار، تحصیل و تجربه دارم و صدها نفر را در رشته فنی و صنعتی مشغول کار نموده‌ام که اکنون خود استاد کار شده در سطوح مختلف نسبت به استعدادشان شاغل و یا مصدر کار میباشند.

ولی اینجانب از تاریخ بازداشت تا کنون که آزاد هستم احساس میکنم سربار جامعه هستم و با توجه به سن امکان استخدام شدن ندارم و از طرفی برای امرار معاش خود و خانواده در مضیقه میباشم. طبق اطلاع تعیین مستثنیات منحصراً موکول به نظر جنابعالی حاکم شرع بنده میباشد. لذا از آن مقام محترم تقاضا دارم در صورت امکان موافقت فرمائید که مقدار کمی از وسائل و ابزار آلات که در کارخانه سابق بنده موجود است حتی بطور مستعمل در اختیار بنده گذارده شود تا ضمن تأمین هزینه روزمره زندگی در خودکفائی صنایع بتوانم خدمتی بنمایم و نسبت به بقیه مستثنیات هر امری مقرر فرمائید ممنون و خداوند را شاکر هستم.

 

با تقدیم احترامات

عبدالشوقی تبیانی

[امضاء]

 

 

[یادداشت زیر نامه:]

رأی اینجانب همانست که مقرر گردید تجدید نظر موکول به شورای عالی میباشد.

امضاء ناظم زاده

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]