[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

بسمه تعالی

 

ریاست محترم

با سلام

به استحضار آن مقام محترم می‌رسانیم که در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۹ تعدادی از مامورین منابع طبیعی ساری اعم از مامورین یگان ویژه و نیروی انتظامی و تعدادی از قرقبانان کل منطقه به روستای روشنکوه ورود نموده بدون آنکه حکم قضایی به صاحبان املاک ارائه دهند شفاهاً کاغذی در دست خودشان اقدام به تخریب حصارهای زمین‌های زراعی و پایه گذاری جدید نموده و زمین‌های کشت شده را تصرف نموده، در حالی که هیچ یک از قرقبانان منطقه روشنکوه اطلاع از این عمل اداره‌ی منابع طبیعی و آبخیزداری ساری نداشته و جالب این است که هیچ گونه خلافی این مأموران به اداره‌ی منابع طبیعی گزارش نداده بودند. پس چگونه است که حکم قضایی صادر می‌گردد؟ و ماموران اداره‌ی منابع طبیعی زمین مالکان را تصرف می‌نمایند؟ چگونه است که این زمین‌ها به استشهاد کلیه روستاهای اطراف و مردم منطقه و ماموران و قرقبانان محل بیش از صد (۱۰۰) سال کشت می‌شده به یک شبه سر از تصرفات منابع طبیعی در می‌آید. در حالی که این زمین‌ها دارای سند مالکیت رسمی و اسناد اصلاحات ارضی می‌باشند.

لذا از آن مقام محترم خواهشمندیم دستور فرمائید در اسرع وقت اقدام نموده جلوی چنین ظلمی آشکار در منطقه را که زیر نظر شما اداره می‌گردد را بگیرید.

 

با تقدیم احترام

[پنج امضاء در زیر نامه]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]