[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

[برای وضوح بیشتر فقط مطالب و اخبار مربوط به افراد و جامعه بهائی تایپ شده است]

 

[روزنامه:] اطلاعات

[تاریخ:] چهارشنبه سوم تیرماه ۱۳۶۰ – بیست و یکم شعبان ۱۴۰۱- بیست و چهارم ژوئن ۱۹۸۱

[شماره:] ۱۶۴۶۰

 

۵ مفسد و محارب با خدا اعدام شدند

روابط عمومی دادستانی انقلاب جمهوری اسلامی مرکز دیشب در رابطه با اعدام ۵ تن از مفسدین اطلاعیه‌ای به این شرح انتشار داد:

بسمه‌ تعالی- به اطلاع امت قهرمان و مسلمان ایران می‌رساند: به دنبال تلاش پیگیر و مداوم شبانه ‌روزی دادستانی انقلاب جمهوری اسلامی مرکز جهت باز‌پرسی و محاکمه عاملین کشتار بی‌رحمانه و ضرب و جرح مردم بی‌گناه و معتقد به ولایت‌ فقیه در جریان درگیری‌های روزهای اخیر یک نفر از مفسدین فی‌الارض و محربان با خدا و رسول که مجرمیت وی بر دادگاه ثابت گردیده و به حکم صریح قرآن کریم، یاغی بر اسلام و مسلمین شناخته شده بود، به همراه چهار نفر از سرسپردگان رژیم جنایتکار گذشته و صهیونیست‌های مدافع و همکار رژیم اشغالگر قدس محکوم به اعدام شدند و احکام صادره، شامگاه سه‌شنبه دوم تیرماه در محوطه زندان اوین به مرحله اجراء گذاشته شد و مجرمین به جوخه اعدام سپرده شدند. اسامی و جرائم معدومین به این شرح اعلام می‌شود:

... ۲- بدیع الله فرید، فرزند بزرگ از همکاران صهیونیزم جنایتکار به جرم عضویت در لجنه ضیافت روحانی و لجنه ناحیه هفت تهران، عضویت در کمیسیون حقوقی فرقه ضاله که کمک به رژیم اشغالگر قدس می‌نموده و علیه رژیم جمهوری اسلامی فعالیت داشته است مسافرت به آمریکا و انگلیس و تماس با رهبران فرقه ضاله، نوشتن رساله‌ای در خصوص عرفان و عمل در رابطه با فرقه ضاله و کمک مالی به رژیم اشغالگر قدس مفسد، محارب با خدا شناخته شد و محکوم به اعدام گردید.

۳- یدالله پوستچی فرزند غلامحسین عضو کادر رهبری فرقه ضاله به جرم همکاری با رژیم اشغالگر قدس و انجام مسافرت‌های متعدد به کشورهای خارج و کمک‌های مالی فراوان جهت تحکیم آن رژیم، توطئه علیه رژیم جمهوری اسلامی و حمایت کامل و بی‌دریغ از فرقه ضاله، مفسد فی‌الارض و از مصادیق بارز محارب با خدا شناخته شد و به اعدام محکوم گردید.

۴- مسیح فرهنگی ثابت فرزند عبدالرحیم عضو کادر رهبری و یکی از سران فعال تشکیلات صهیونیستی فرقه ضاله در قاره آسیا به جرم جاسوسی به نفع صهیونیسم بین‌المللی و داشتن روابط اطلاعاتی با کشور صهیونیستی اشغالگر قدس، مسافرتهای بسیار به بلاد مختلفه دنیا جهت گمراه کردن مردم مسلمان و جلب توجه فرقه ضاله و گزارش به «حیفا» اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی و حمایت کامل از جنایات مفتضحانه رژیم اشغالگر قدس از مصادیق بارز مفسد فی‌الارض و محارب با خدا و یاغی بر حکومت اسلامی شناخته شد و به اعدام محکوم گردید.

۵- ورقاء تبیانیان فرزند قربانعلی به جرم فعالیت‌های مؤثر و فداکارانه در تشکیلات صهیونیستی فرقه ضاله، تغذیه فکری و مالی این فرقه در جهت ترویج و تحکیم مسلک ضد اسلامی آن، داشتن روابط با عمال مزدور صهیونیزم [صهیونیسم] و جاسوسی برای صهیونیسم جهانی و کمک مالی و مادی به رژیم اشغالگر قدس مفسد فی‌الارض شناخته شد و به مصداق محارب با خدا، یاغی و مرتد به اعدام محکوم گردید.

باشد که جمهوری اسلامی، این آرمان انبوه شهدای انقلاب از کارشکنی این انگل‌های مزدور منزه گردیده و راه صدور اسلام راستین به جهانیان هموار گردد.

روابط عمومی دادستانی انقلاب جمهوری اسلامی مرکز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]