[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

[برای وضوح بیشتر فقط مطالب و اخبار مربوط به افراد و جامعه بهائی تایپ شده است]

 

[برگرفته از سایت:] جوان آنلاین

[تاریخ:] ۳۰ شهریور ۱۳۸۹

 

اختصاصی «جوان آنلاین»

فضا سازی فرقه بهائیت برای کاهش محکومیت سران خود

در روزهای اخیر تشکیلات فرقه بهائیت با استفاده از ابزار تبلیغ، جهت فشار به دستگاه قضایی، دست به شانتاژ گسترده ای زده است. در این راستا صدای آمریکا و بی بی سی نیز این تشکیلات را مساعدت می کنند.

به گزارش «جوان آنلاین» در همین رابطه خبری با شیطنت رسانه ای برای فضا سازی منتشر گردیده که به موجب آن شایعه شده است احکام زندان سرکردگان تشکیلات فرقه بهائیت در ایران از ۲۰ سال به ۱۰ سال کاهش پیدا کرده است.

این در حالی است که ملت مسلمان ایران سومین جمعه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۷ ه.ش، طی امضای طوماری به طول بیش از صد متر، از دادستان وقت تقاضای اشد مجازات برای این سرکردگان تشکیلات جاسوسی رژیم صهیونیستی کرده بودند، لیکن بعد از گذشت ۲ سال دستگاه قضائی این هفت سرکرده بهائی را مجرم اعلام و هر یک را به ۲۰ سال زندان محکوم کرد. در همین حال تشکیلات فرقه بهائیت به همراه اربابان خویش به دنبال فضا سازی قصد فشار به قوه قضائیه را دارند تا بلکه بتوانند مدت زندان این سرکردگان را کاهش دهند.

این درحالی است که ما ملت مسلمان به دفعات از کلیه مسئولان محترم کشوری به ویژه مسئولان محترم قوه قضائیه درخواست داشته که برای حفظ خون شهداء در دادگاه تجدید نظر با عنایت ویژه به این پرونده، اشد مجازات را برای این هفت سرکرده بهائیت که جرم اصلی آنها جاسوسی برای بیگانگان می باشد، در نظر بگیرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]