[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

[برای وضوح بیشتر فقط مطالب و اخبار مربوط به افراد و جامعه بهائی تایپ شده است]

 

[روزنامه:] اطلاعات

[تاریخ:] پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵- ۱۴ شعبان ۱۴۰۶- ۲۴ آوریل ۱۹۸۶

[شماره:] ١٧٨۶۶

 

در جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی

۴ ماده دیگر از طرح تعیین حدود وظایف و اختیارات و مسئولیت‌های رئیس‌جمهوری تصویب شد

* در چهار دور مذاکرات مجلس پیرامون جزئیات طرح حدود وظایف و اختیارات و مسئولیت‌های ریاست جمهوری اسلامی ایران، چهار ماده دیگر طرح مذکور مورد تصویب قرار گرفت و ۲ ماده آن حذف شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی اطلاعات، در جلسه علنی دیروز مجلس، به ریاست حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی، همچنین طرح «حدود مسئولیت قوه قضائیه در مقابل مجلس شورای اسلامی» تقدیم مجلس شد.

نمایندگان ارامنه تهران و شمال، مرودشت، اصفهان و قم سخنرانان پیش از دستور این جلسه بودند. سخنان نماینده اصفهان

آقای نصرالله صالحی حاجی‌آبادی نماینده اصفهان سومین سخنران قبل از دستور جلسه علنی مجلس بود که ابتدا اظهار داشت: پریشب رادیو «بی بی سی» یک کتابچه‌ای را از کمیته حقوق بشر لندن معرفی کرد و اراجیفی درباره این مطلب که «حقوق بشر در ایران پایمال شده» و اساس مطلب، اعدام چند نفر از حزب جاسوس بهائیت را با آب و تاب عنوان می‌کرد.

- وی افزود: من دو نکته را متوجه می‌شوم، مردم دنیا و مردم عزیز کشور خودمان، خودشان بروند روی آن حساب کنند و در ایام ولادت با سعادت مهدی موعود که به جا و بر حق از طرف حضرت آیت‌الله‌العظمی منتظری روز جهانی «مستضعفین» نام نهاده شده، به معیار و عملکردی که مقدمه ظهور مهدی در این کشور دارد به وجود می‌آورد دقت کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]