[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

به نام ایزد منان

تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

مقام محترم ریاست جمهوری ایران [آقای احمدی‌نژاد]

با عرض سلام و سپاس فراوان از خدمات ارزنده آن مقام محترم، از آنجائی که آن خادمان روشن ضمیر هم چنان در مسند عدل و انصاف به دفاع از حقوق شهروندان ایرانی مبادرت ورزیده‌اید و همواره ناظر به رعایت اصول قانون اساسی ایران در تأمین رفاه و امنیت و ترقی ایران و ایرانیان می‌باشید. با شکر و سپاس از خداوند بزرگ مسرت و امتنان خود را خدمتتان ابراز می‌دارم.

اینجانب یحیی هدایتی ساکن سمنان پدر و سرپرست یک خانواده ۵ نفره می‌باشم و همچنین نگهداری و پرستاری از پدر سالخورده خود و مادر همسرم را نیز به عهده دارم. البته که حفاظت از این خانواده گسترده و تامین رفاه و امنیت آنها از وظایف و افتخارات این جانب است ضمن اینکه به عنوان یک شهروند ایرانی اعتقادی جز عشق ورزیدن به ایران و خیرخواه همگان بودن اعتقادی نداشته و ندارم و در تمام طول زندگی همچنان از جان و دل کوشیده‌ام تا شهروندی مفید وخدمتگزار باشم و حافظ امنیت خانواده خود و بدنبال آن حافظ امنیت و آرامش در جامعه.

و اما عامل مزاحمت و نوشتن این نامه برای آن مقام محترم اینکه تقاضا دارم مرا در حفظ این امنیت کمک کنید زیرا منزل اینجانب ۶ بار است که مورد تهاجم افراد ناشناس در نیمه های شب به تاریخ های ۲۰ ام ۲۶ ام و ۲۷ ام فروردین و ۲۲ ام و ۲۳ ام اردیبهشت و مورد آخر هم شب قبل از ورود ریاست جمهور و هیئت همراه به سمنان قرار گرفت و در تمامی موارد با سنگ و آجر شیشه‌های منزل اینجانب را شکستند و در اثر شکستن شیشه که با صدای مهیبی همراه بود، اهالی منزل با اضطراب و وحشت از خواب بیدار شدند و همچنین در تاریخ سوم اردیبهشت ساعت ۹ شب شیشه جلو و بغل اتومبیل اینجانب جلوی درب منزل مورد اصابت سنگ قرار گرفت و هر دفعه مهاجمان پس از اجرای عملیات با استفاده از خلوتی خیابان و تاریکی موفق به فرار شدند. در تمامی موارد خدمت گزاران پلیس ۱۱۰ در جریان امر قرار گرفته و پس از مشاهده عمل و تنظیم صورت جلسات مراجعت نمودند ولی متأسفانه تا بحال عوامل این حادثه شناسایی نشده‌اند. به حکم وجدان و انسانیت و با توجه به حقوق شهروندی از آن مقام محترم تقاضای رسیدگی و شناسائی عوامل این حوادث را دارم. امید است تقاضای این خانواده آسیب دیده را اجابت فرموده و قدم بزرگواری در میدان نهید تا امنیت و آرامش به خانواده باز گردد.

با تقدیم احترام، یحیی هدایتی [امضاء]

 

رونوشت:

۱- امام جمعه محترم سمنان

۲- دادستان کل استان جناب دولت خواه

۳- مسئول امنیت و اطلاعات سمنان

۴- فرمانداری سمنان

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]