[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

[برای وضوح بیشتر فقط مطالب و اخبار مربوط به افراد و جامعه بهائی تایپ شده است]

 

[برگرفته از سایت:] خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)

[تاریخ:] ۸ آبان ۱۳۹۸

 

حرمت‌شكنان فرقه بهائیت در شیراز دستگیر شدند

گروه اجتماعی ـ برخی از عناصر تشكیلاتی فرقه ضاله بهائیت كه در سالروز شهادت امام رضا(ع) در شیراز، با برپایی جشن حرمت‌شكنی كرده بودند، توسط اطلاعات سپاه فارس دستگیر شدند.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، همزمان با برگزاری مراسم‌های شهادت هشتمین اختر تابناك آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی‌بن موسی الرضا علیه‌السلام، تعدادی از عناصر تشکیلاتی فرقه ضاله بهائیت که مبادرت به برگزاری جشن سالگرد یکی از بزرگان این فرقه ضاله در شهر شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم‌السلام كردند، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس دستگیر شدند.

بهائیان دستگیر شده در این عملیات ضمن حرمت‌شکنی در ایام سوگواری اهل بیت علیهم السلام در حال برگزاری جشن تولد سرکرده فرقه به صورت مخفیانه در سطح شهر شیراز بوده‌اند.

فرقه ضاله بهائیت و عناصر تشکیلاتی این فرقه طبق فرامین مرکزیت فرقه موسوم به بیت‌العدل با هدف قراردادن اصول مذهب تشیع، همواره سعی داشته است که مانع از گسترش آموزه‌های اسلام ناب محمدی در سطح جهان شود، تا امكان تكرار جنبش‌ های مذهبی در سراسر دنیا از میان برود.

در همین راستا عناصر تشکیلاتی فرقه درصدد ضربه زدن به دین مبین اسلام و از بین بردن خصلت‌های ضد استکباری و ظلم ستیز آن در میان عموم جامعه بوده‌اند و هدف طراحان این فتنه، تلاش برای شکستن کیان و اقتدار ملی و مذهبی ایران بوده است.

در راستای برخورد با عناصر فرقه ضاله بهائیت و ممانعت از تحقق اهداف و تامین منافع شوم بیگانگان در داخل كشور و جلوگیری از بازسازی هرم تشکیلات جاسوسی این فرقه ضاله که تحت حمایت رژیم صهیونیستی در صدد نفوذ در میان مسلمانان می‌باشند، نامبردگان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس دستگیر شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]