[اطلاعات شخصی افراد حذف شده است]

 

بسمه تعالی

۲۴ شهریور ۱۳۷۰

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای علی‌اکبر رفسنجانی

با آرزوی موفقیت روز افزون شما و عرض ادب خدمت آن مقام معظم احتراماً این‌جانب زهرا روحی‌زادگان متجاوز از ۶۴ سال سن دارم شوهرم پیرمردی ۷۴ ساله می‌باشد که طول عمر جوانی خود را در سخت‌ترین شرایط و در دورترین نقاط ایران و در بدترین مناطق جنوبی مدت ۳۰ سال در شرکت نفت قسمت خطوط لوله با شرافت و بدون هیچ‌گونه خلاف اداری تا سال ۱۳۵۹ خدمت کرده و در همان سال یعنی ۱۵ اسفندماه ۱۳۵۹ بازنشسته گشته اما مستمری و حقوق بازنشستگی وی تا آخر اردیبهشت ۱۳۶۱ پرداخت شده و از آن به بعد تنها بعلت اینکه شوهرم بهایی می‌باشد ایشان را از حقوق حقۀ خود محروم نموده‌اند.

اکنون متجاوز از نه سال است که ما از حقوق بازنشستگی محروم می‌باشیم و تنها در آمد شوهرم در این مدت از راه فروش سیگار و غیره تأمین می‌گشت ولی اکنون به خاطر کهولت سن و امراض پیری و ناراحتی قلب دیگر حتی قادر به راه رفتن نیز نمی‌باشد و تأمین مخارج زندگی که شما بهتر با مسائل آن روبرو هستید برایش بسیار مشکل و غیرممکن شده است حال که آن مرجع عالیقدر تکیه‌بر کرسی عدالت زده‌اید خواهش داریم به وضع ما نیز رسیدگی بفرمائید آیا داشتن عقیده‌ای غیر از اسلام دلیل بر این می‌باشد که ما را از حقوق و مستمری که دولت در تمام دوران خدمت شوهرم در شرکت نفت آن را کم کرده باز دارید به هر حال برای شما طول عمر و سلامت آرزومندیم و تحقیق در این موضوع را به شما وا می‌گذاریم.

آیا ندادن حقوق حقه پیرمردی ۷۴ ساله، عدالت اسلامی و عدالتی که شما از آن صحبت می‌کنید زیر سؤال نمی‌برد؟ پس لطف کنید و صحت گفتار خود را که همیشه واضح و آشکار می‌باشد در این مورد نیز نمودار نمائید.

با رجای تأئید از پروردگار منان زهرا روحی‌زادگان همسر عباسعلی زارعیان جهرمی کارگر شماره [حذف شده] منطقه خطوط لوله و مخابرات شیراز.

زهرا روحی زادگان

[امضا روی اسم]

 

آدرس: [حذف شده]

 

 

 

 

 

 

 

 

[متن بالا رونویسی از اصل سند است. اگر به نکتهای برخورد کردید که دقیق رونویسی نشده است لطفاً به نشانی ایمیل در صفحه تماس با ما بفرستید]